Poštovani, obraćam vam se ovim putem je ren znam kako drugačije doći do odgovora. Prije dvije godine dobio sam klamidiju i ureoplazmu od bivše cure, simptome sam dobio 10-ak dana nakon odnosa i reagiravši odmah tj kroz nekih mejsec dana prema svemu uredno izliječio na vrijeme. Ponavaljao sam testove i kasnije su svi bili negativni, ali meni se i danas pojavi osjećaj nelagode sa donje strane spolnog organa, odnosno kao u kanalu neka bol. Počeo sam koristiti gelove za intimnu njegu i bude ok ali pojavi se taj nelagodni osjećaj kao boli a nitko ne želi me polušati što bi to moglo biti. Nakon odnosa sa curom bude mi malo lakše ali zanima me razlog zbog kojeg se taj osjećaj javlja kad je od svega prošlo više od godine. Hvala vam! I da li je klamidija mogla utjecati na plodnost jer jedino što nisam radio je taj test poslije svega. Pozdrav!

    Odgovoreno: 25. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Imate dva resenja-*ponoviti testove i leciti ako su pozitivni
      -*duze uzimati biljne preparate pa posle nekoliko meseci
      uraditi spermogram i spermokulturu