Postovani doktore, ponekad imam bolove pored desne strane penisa ne u korenu nego desno jedan cm dalje. . Kad nosim tesne pantalone desni testis me pritisne u taj deo i posle imam neke tupe bolove, ili kao lagano probadanje i kako da imam vazduh u preponi. . Plasim se neverovatno zato sto uvek mislim na operaciju. Depresivan sam trenutno i onda svaki taj bol vodi u mojoj glavi ka operaciji. . . Nesmem otici kod doktora od same pomisli da mi kaze ovo se mora operasati. Desni testis je malo veci od levog. Ali vec duzi period je tako ne menjaju velicunu. . Samo sto osetim taj bol! Molim vas za pomoc!!!! Vlado, 22g

    Odgovoreno: 24. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Tesko je bez pregleda reci o cemu se radi.
      predlazem vam da pobedite strah i da se javite najblizem urologu.
      uradit ce se klinicki pregled i ultrazvuk skrotuma a mozda i laboratorijski
      pregledi krvi i mokrace.
      najverovatnije da se ne radi o necemu ozbiljnom pa ce te posle toga mirnije spavati.