Porodila sam se pre dva meseca i jos uvek imam probleme sa nevoljnim mokrenjem sa kojim nisam imala problema u trudnoci. Porodila sam se prirodnim putem sa epiduralnom anestezijom. Redovno radim kegelove vezbe, ali ne osecam nikakvo poboljsanje. Kome da se obratim za pomoc-urologu ili ginekologu i sta da uradim od analiza?

    Odgovoreno: 23. 10. 2011.
    • Poštovana,
      Obratite se urologu.
      nastavite sa naucenim vezbama.
      cesto se to samo od sebe normalizuje.
      od analiza uradite urin i urinokulturu, da se ne radi mozda i o pridruzenoj infekciji.
      ako se situacija ne bude stabilizovala onda treba uraditi urodinamsko ispitivanje.