Koja je mogucnost prirodnog zaceca: spermogram mog muza (1977) likvefakcija-15 min viskozitet -sredno zgolemena kolicina na ejakulat: 2. 6 ml br. Na spermatozoidi vo ml: 42. 5 x 10 6 br. Na spermatozoidi vo ejakulat: 110. 5 x 10 6 progresivno podvizni: 40% slabo podvizni: 15% podvizni vo mesto: 10% nepodvizni: 35% ph na sperma: 8. 5 unapred zahvalna ana

    Odgovoreno: 23. 10. 2011.
    • Poštovana,
      Broj i pokretljivost spermatozoida je dobra ali niste nista napisali o
      gradji-obliku spermatozoida. Bez toga nema procene.
      zato trazim da mi se nalaz spermograma skenira a ne da mi posaljete vas
      komentar.