Juce sam imao odnos sa curom, bez kondoma, bio je mrak pa smo mozda i analni pokusali i nastavili normalno nije islo. . Kada sam posle odredenog vremena mazenja izasli do wc bilo je velika kolicina krvi po nama i mislio sam do nje je, medjutim na tusiranjuu sam vidio da sam ja, ispod predjela glavica kao jedna liniavena koja povezuje krvarila je, danas je ok ne krvari, malo teze povlacim. . Medjutim pojavila mi se sluz kao sperma, ima li porebe da postim urologa. . Hvala unapred

    Odgovoreno: 23. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da je doslo do rupture frenuluma koji je najbolje hirurski zbrinuti
      da ne bi doslo do stvaranja oziljka koji je sklon cestom povredjivanju.
      znaci, ako vec niste, onda idite do urologa.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #89068

    • Ok razmislicu, nnecu voditi ljubav jos par dana, sada ga zavrcem bez problema. . Pojaviles u se 3 crvene tackice na glavicu jerovatno je irititran sad ili osetljiv