Postovani, imam problem sa prijevremenom ejakulacijom, da li mi mozete reci kako da se to izlijeci ako postoji mogucnost da se lijeci kakve vjezbe terapije ili lijekovi su potrebni za to, ne znam da li je iko u porodici imao slican problem, a imao sam neko zariste na mozgu pa sam cesto upadao u nesvijest i tresao se, pa sam koristio tablete tegretol, i to sam izlijecio pusio sam 8 godina i ostavio sam cigare prije devet mjeseci, da li je i to donijelo do te prijevremene ejakulacije, mislim tablete i pusenje. Unaprijed hvala: )

    Odgovoreno: 20. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Uzroci pe su kompleksni.
      kako ste uporni, vi ce te i taj problem razresiti.
      predlazem prvo da se na internetu sto vise upoznate sa problemom i da primenjujete
      sve vezbe i postupke koji su vam dostupni. Od vezbi, masti sa anestetikom, polozaja pri odnosu,
      alternativnih metoda lecenja pa do tretmana kod psihologa.