Pozdrav. Postavio sam pitanje, ali mislim da sam se sada otprilike informirao o cemu se radi, samo mi treba vash sovet kako da se to otstrani ako je moguce prirodno, ako ne sa operacijom. Znaci izgleda da se radi za relativno kratak frenelum, kako sto sam video na internetu, a na glans penisa se javio onaj baloncic koji sam ga naveo u prethodni post, i kada se pritisne ispusta gnoj. Molim vas da mi kazete sta da radim, nemogu da prijavim to roditeljima. .

    Odgovoreno: 20. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Neznam zasto ne odete kod urologa na pregled.
      to nije sramota a on ce vam pomoci ili savetom ili intervencijom.
      bolji savet od ovoga ne umem da vam dam.