Pre svega da se predstavim. Zovem se jovan i imam 16 godina. Imam problem sa penisom. Moj penis je kriv u levu stranu i ceo je prekriven kozom. To mi predstavlja veliki psihicki problem. Poslacu vam sliku pa vidite. Saljem vam ovo zato sto ne znam da li da se obratim roditeljima oko ovog. Iskreno se nadam da cete mi odgovoriti. Mnogo bi mi znacilo. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 17. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Iskrivljenost je mala i nije od znacaja pa tome ne obracajte paznju.
      vas problem je sto imate fimozu koju operativno treba da resite.
      to nije veliki problem i on ce se resiti lako.
      o svemu obavestite roditelje.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #88913

    • Ja imam isto problem sa penisom nemogu da zavrnem kozicu preko glavica sta moram da uradim