Postovani imam 32 god i vec 1, 5 god pokusavam da dobijem dete neuspesno. Spermogram i spermokultura su uredu ali prilikom stolice prilikom natezanja mi izlazi bela tecnost. O cemu se radi i da li mi to predstavlja smetnju?

    Odgovoreno: 16. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Radi se o prostatoreji, mehanickom istiskivanju zaostalog sekreta prostate tvrdom stolicom.
      kod vas je posledica hronicnog prostatitisa.
      treba leciti i prostatitis i regulisati stolicu pravilnom ishranom i suplementima.
      tek po saniranju ovog poremecaja raditi na potomstvu.