Zdravo, imam 16 godina i ucenik sa medicinske skole. Na desnoj strani mosnica, vec duze vreme (oko godinu dana) , imam neku belu lopticu (u vidu bubuljice) i tvrda je. Nedavno mi se pojavila jos jedna, odmah iznad prve. Interesuje me sta je to i sta da preduznem povodom toga? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 16. 10. 2011.

Komentari na pitanje: #88869

    • Mislim da i ja imam isti problem, to je kao mali baloncic na vrv glavu penisa, mada izgleda da je kod mene puko sad i kada ga pritisnem izlazi gnoja od njega. Kako da se resi problem?