Postovani, otisao do kupatila na tusiranje i primetio otok na penisu u obliku prstenova, ne boli na dodir, nema smetnji ili boliva pri mokrenju, nema crvenila. Da li imate neki savet? Hvala unapred

    Odgovoreno: 13. 10. 2011.

Komentari na pitanje: #88794

    • Postovani, prepucijum je u redu, otok se nalazi u predelu od korena penisa do glans penis, predeo prepucijuma je bez otoka. Koristio sam obloge od kamilice danas, otok se blago smanjio, ali sam primetio da mi je donja strana potamnela (ne znam da li je tako i inace, jer nisam nikada obracao paznju) da li slucajno postoji sansa da je to od pucanja nekog kapilara ili slicno? Hvala unapred