Dragi doktore. Imam problema sa erekcijom. Tesko je postizem a jos teze odrzavam u retkim slucajevima kada je postignem. 1/8 levitre mi pomaze i sve je super. Sada sam na internetu slucajno naleteo na stranicu na kojoj sam po prvi put cuo za prijapizam. . . Naime, problem koji imam traje vec 4 godine. A u periodu od pre 4 do 7 godina (dakle 3 godine ukupno) sam imao erekcije po nekoliko sati. Recimo 3-4 erekcije koje su trajale po 3-4 sata. Najteza mi je bila jutarnja, ona je trajala po 3 sata u najboljem slucaju. Bile su bolne, penis je bio toliko tvrd da je bolelo. Do pre nekoliko minuta sam smatrao da je to super, da je to "dar". Medjutim na ovoj stranici sam video da je to sve samo ne dar. U sapcu sam, urolog koji me vodi je alkoholicar, pijan je na poslu. Video sam svojim ocima a i radio sam blizu njegove kuce, tako da ga na neki nacin znam i privatno. Ne bih da mi on operise varicocelu. Uz to, radim pa nemam vremena da se setam od jednog bolnicog bloka do drugog, da izgubim nekoliko sati. Sve sto zakazem, ide tek za 2 meseca, rentgen, laboratorija, anesteziolog, opsta praksa pa urolog. Ni sam vise ne znam sta da vas pitam jer mi se sada milion pitanja vrti po glavi. . . Ali recimo jedno moram postaviti kad vec pisem. Ako su mi sundjerasta tkiva ostecena, da li to znaci da nikada necu moci da postignem prirodnu erekciju? Na vasem sajtu sam se i upoznao sa ovom bolesti http: //www. Stetoskop. Info/prijapizam-891-c24-sickness. Htm hvala vam

    Odgovoreno: 16. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Ako sam ja dobro razumeo vi erekciju imate sto znaci da je erektilno tkivo sacuvano.
      kada bi bilo obrnuto ni osam levitri ne bi pomoglo, a ne jedna osmina.
      morate ishranu i navike promeniti.