Surug i ja smo pre dve god ustanovili staphilococchus azreus. Imamo iste tegobe, sada imamo problem sa potencijom i ja sa vaginalnom florom. Inače sam izvesno vreme imala suvoću usta i jezika, dr su mislili da sam šećeraš. Ali krv je ok. Planiramo proširenje porodice ali me je strah da se ne vraća stanje kao i do sad. Pili smo ciprofloksacin, sumamed, dovicin, čak ako ste čuli ulje divljeg origana, najveći antiseptik na svetu. Volela bih da čujem drugo mišljenje vezano za naš problem. Hvala.

    Odgovoreno: 13. 10. 2011.
    • Poštovana,
      Pa proverite briseve kod ginekologa pa ce te znati da li imate pomenutu klicu.
      kod supruga je problem kompleksniji. Neka i on uradi potrebne briseve uretre
      pa ce te znati na cemu ste. Oregano kapi mozete povremeno da uzimate, a
      suprugu je na raspolaganju i cialis ili levitra.