Postovani, imam problem poslednja dva meseca sa odrzyavanjem erekcije (do sada nikad nisam imao) devojka je pre dva meseca saznala da ima kondilome, prvi izvestaji su pokazivali prisustvo kandida i eserihije koju je brzo izbacija, dok je kondilome prosle nedelje uklonila! Ja nemam nikakve simptome. Dao sam mokracu na analizu i nalaz je bio sterilan. Ineresuje me da li je samo taj rezultat dovaljan da odbacim mogucnost da imam fizioloske probleme, ili moram raditi jos neke analize? Napomenuo bih da do sada nikada nisam bio kod urologa niti imao ikakve simptome koji bi me naterali da odem. Kod mene postoji normalna erekcija, s tim da posle par minuta odnosa erekcija opadne. Hvala unapred i zeljno cekam odgovor!

    Odgovoreno: 11. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Mozete dati mokracu na pregled a uradite i urinokulturu.
      ako su nalazi uredni, onda nema razloga za brigu.
      neka odnosi neko vreme budu sa zastitom.
      problemi sa erekcijom su zbog straha.
      to ce vremenom da se izgubi.
      mozete neko vreme uzimati rhodiolin kapsule/rhodiola rosea/.