Zanima me sta bi moglo da bude jer moja djevojka nema nista, bila je prije 10 dana na pregled. Ja nisam jer u mom gradu nema urologa. Problem imam god dana mozda malo vise, al u nekom trenutku kao da ga nije bilo. Nemam nikakve simptome (svrab, tesko mokrenje, nista) . Ne pusim, pijem kad izadjem, drogu nikad, bavim se sportom.

    Odgovoreno: 11. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Radi se o izraslinama/mozda retenciona cista ili neka vrsta bradavica/.
      treba ih odstraniti u lokalnoj anesteziji a one vece i patohistoloski pregledati.