Postovani, vec duzi niz godina imam svrab na kozici penisa, a po nekad i neprijatan miris mokrace. Na kozici penisa nema vidljivih promena. To tretiram sa povidom jodom i onda svrab prodje i posle nekog vremena se opet pojavi (uglavnom posle polnih odnosa) . Radio sam sve nalaze na polne bolest, uzimali su mi bris i nista nije nadjeno (gljivice, hlamidija, kondilome. . .) . Molim za savet. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 09. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Mazite kansen mascu a uzimajte paraproteks i probiobalance na usta.
      o preparatima se informisite na www. Biobalance. Rs
      a mozete se javiti i na moj meil.