Dargi moj doktore, vec 6 do 8 meseci mucim muku sa penison, obisao sam tri doktora urologa i ni jedan mi nije pomogao, sada trazim lekove za smirenje posto sam poludeo! Nalazi na bakterije, gljivice. . . Sve cisto! Boli me misic prilikom erekcije, taj misic ili vena pri dnu penisa, ne uvek istim intenzitetom (orgazam mi je nekad skoro normalan a nekad ga i nema samo dodje do malo bolne ejakulacije) , znaci zavisi ako se bavim sportom vise me boli ako lezim 1 0dmaram manje ali me boli. E ne znam da li zbog tog "misica"" ali nakon toga i uretra postane jako iziritirana (sto je jako neugodno) i treba joj dugo da se smiri (i nikada se skroz nesmiri) , i poremeti mokrenje, mokraca postane zuta i vrela! Pio sam razne antibiotike, neke kornam tablete, sve malo ublazi simptome ali potpunog izlecenja nema! Erkcije su mi odlicne, zdravo se hranimzdravo zivim uopste, mislio sam da je mala upala a ono se pretvorilo u neresiv problem! Ah da nekada imam i jake nocne erekcijetj jutarnje posle kojih mi se desava isti problem, sve mi dole bude napeto i zategnuto. Vec dva meseca pijem neki urgenin prostat iz austrije neke zelene pilule od palme. . . Ako imate neku ideju, sve cu probati hvala unapred

    Odgovoreno: 08. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Ako ste vec bili kod tri urologa pa vam nisu pomogli kako cu ja samo na osnovu ovog vaseg opisa?
      ako vam nije problem isprintujte mi nalaze na moj meil pa da vidimo taj problem.