Bio sam kod urologa, zbog bolova penisa. Urin i krv su u redu, rekla mi da sam se povredio i da ce samo proci. Niti sam se povredio niti sam imao odnose. Detaljno sam joj objasnio da uvece cesto mokrim i da nikada nisam imao slicne bolove. Vec danima imam bolove (imam bol, kao da me napucala lopta) i ne znam sta da radim. Iz cista mira je pocelo da me boli. Molim za savet. Hvala unapred

    Odgovoreno: 09. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Na osnovu opisa tesko je reci o cemu se radi.
      obzirom da cesce mokrite, najverovatnije da se radi o infekciji.
      uzmite ciprocinal 2x1 deset dana.
      ako tegobe potraju, onda poceti od laboratorijskih pretraga pa sve redom.