Postovani, pregledom mi je ustanovljeno da imam kondilome, dobio sam gel podofilin da mazem 2 puta nedeljno, tako 3 nedelje. Zanima me da li se lek tako uzima ili drugacije i koliko traje lecenje? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 06. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Mislim da je terapija radio talasima ili cak i ekt efikasnija od podofilina.
      efekti i radio i ekt terapije su trenutni a podofilin moze dugo da se koristi i da ne zavrsi posao.