Dragi doktore pisem eto ne znam ni ja zasto, iz dosade vise, jer vec znam sve o svom problemu, mogucim nacinima "lecenja" itd. . . Vise ni ne trazim odg, , imam 23 god i impotentan sam, prvo mi se nije mogao dici uopste, sad se digne imam odnos kolko tolko, ne mogu da svrsim, posle par minuta padne, vec sam cuo za razne vijagre, cijalise i ostale preparate, ako sam na to spao kao sto jesam onda mi je sve jasno, razmislajm o apstinenciji, jer mi je vec dosta svega. . .

    Odgovoreno: 06. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Javite se na moj meil: bocokic@gmail. Com
      mozda mogu da vam predlozim drugaciji tretman -promenom ishrane.
      obavezno se pozovite na broj i datum ovog pitanja.