U mikroskopskom pregledu urina pronađeno mi je 4/ul gljivica, a normalan nalaz je <1/ul. Pre uzorkovanja sam uradila toaletu periuretralnog predela. U poslednje vreme osećam bolove u lumbalnom delu leđa, koji se šire prema abdomenu, a kako imam problema sa kičmom nisam ih povezala sa urinarnom infekcijom. Da li imate savet za mene?

    Odgovoreno: 06. 10. 2011.
    • Poštovana,
      Nalaz mi je nelogican.
      uradite vaginalni i cervikalni bris na bakterije i gljivice a neka vam odrede i grupu
      vaginalnog sekreta.
      nalaze isprintajte na moj meil,
      obavezno se pozovite na broj ovog pitanja.