Postovani, hvala vam na prethodnom odgovoru i molim vas samo jos da mi kazete da li su te virusne bradavice opasne i da li se mogu preneti, ja njih imam od svoje 15-e godine i bio sam i na spermogramu, testu na hlamidiju, termoviziji i sistematskim pregledima i niko mi nista nije rekao???? Nikada se nisu povecale ili pogorsavale pa da li ima potrebe da ih uklanjam???? Jednom mi je samo jedan lekar rekao da su to samo jace lojne zlezde i da je to normalna pojava kod nekih muskaraca???? Hvala vam. Pozdrav

    Odgovoreno: 04. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Idite na pregled kod urologa ili koznog doktora.
      na osnovu slike ne mogu sto posto da tvrdim da su bradavice
      ako su bradavice treba da se otklone.