Poštovani, moj suprug ima 48 godina i problem sa ejakulacijom koja gotovo uvek izostane (isključen je i orgazam) . Erekcija je solidna (tako bih je opisala, jer usled pomenutih problema, mislim da je stekao i izvesnu nesigurnost u sopstvenu potenciju, iako uspeva da postigne i održi erekciju (jedno vreme je zbog psihološkog efekta, kao vrstu "poštapalice" povremeno koristio viagru, ali ne celu tabletu, već po mrvicu, kako bi bio "sigurniji u sebe". Naravno, primetili smo oboje da to stvara psihološki još lošije efekte, jer bez tablete funkconiše mnogo bolje. Napomenula bih da ni pri uzimanju viagre ni cialisa ne uspeva da osvari orgazam i ejakulaciju) ) . Šta preporučujete kao pomoć? Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 04. 10. 2011.
    • Poštovana,
      Predlazem da suprug pocne da se hrani po teoriji ishrane po krvnim grupama /dr piter d adamo/.
      poboljsanje ocekivati posle sest meseci.
      ako vam je to problematicno, onda nadjite klinickog psihologa.