Primetio sam nesto pored desnog testisa. Velicine je pasulja i meko. To sam primetio danas. Pre dve nedelje sam se udario drzaljem od sekire u mosnice (u desni testis, ne prejako) , radim povremeno na gradjevini, a pre jedno mesec dana sam tovarao drva u sumi. Ne pusim i nisam alkoholicar. Nisam radio ispitivanja, a bol prelazi i na stomak (desnu stranu ispod pupka) . Hvala unapred

    Odgovoreno: 04. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da nije nista od znacaja ali za svaki slucaj napravite ultrazvuk testisa.
      ako bol duze potraje, sprovedite ispitivanja u pravcu prostatitisa.