Imam urinarnu infekciju, urolog mi je prepisao ospimax, ali mi je doktor opste prakse prepisao panklav. Dojim bebu koja ima 2 meseca. Zasto mi je prepisao panklav, i da li je stetan za bebu?

    Odgovoreno: 04. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Ospamox je amoxicilin a panklav kombinacija amoxicilina i klavulonske kiseline.
      posto dojite zadovoljite se samo sa jednom kutijom leka koji ste vec poceli da pijete.
      naravno ako situacija dozvoljava. Koristite dosta tecnosti.