Pre 3 dana pojavila mi se ova kvrzica na penisu. Mozete li mi reci sta je to? I sta da radim? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 02. 10. 2011.

Komentari na pitanje: #88347

    • Kako ste rešili problem? Da li se sama povukla ili ste je tretirali nekim preparatima?

    • Da se nadovežem, kvržica se nalazi sa donje strane levo blizu centra penisa

    • Meni se pojavi kvržica na penisu 2 cm ispod glavića sa leve strane ispod kožice, i to samo kad je penis u erekciji, ali se ne pojavi uvek. Ali najčudnije mi je to što je nema uvek nego se samo ponekad pojavi obično kad mi je penis duže u erekciji, ili imam više ejakulacija u kraćem vremenskom roku, ne boli me. Šta to može biti? Unapred hvala.

    • I ja imam isti ali potpuno isti problem dr neven kaze da je moguce da je to problem sa tromboziranom venom. .

    • Imam istu takvu kvrzicu, odjednom se pojavila. . . . Zabrinuo sam se, ali nakon vaseg komentara sam mirniji. . . Pozz