Postovani, pre cetiri meseca bez ikakvih simptoma promenila mi se boja sperme. Prvi mlaz kad izbacim bele je boje a zatim bude braon boje i na kraju opet belo. To je trajalo dva meseca i sad je opet sve normalno. Molim vas da mi kazete sta to moze da bude i da li treba da radim neke briseve ili da dam spermu na analizu? Hvala

    Odgovoreno: 02. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Verovatno je bila infekcija prostate.
      ako je sada stanje dobro uzimajte samo dosta tecnosti.
      u slucaju da se simptomi ponove onda uradite potrebne laboratorijske i bakterioloske preglede.