Postovani imam jedan problem pre nekoliko godina poceli testisi da mi se kao da disu, ali nisam vecih problema mala nelagodnost i blaga bol medju testisima to sam prelezao i proslo jer sam mislio da je doslo do upale ali nastavilo da mi se testisi kao da se obrcu posto sam bio zavistan od izvinite sad od svakodnevnog drkanja i to sve mi se dogodilo jos jedanput prelezao i otisao kod urologa kada je prosla nelagodnost ja sam mu rekao da da mi testisi kao disu on mi rekao da malo vise gledam zenske to je bilo pre godinu dana, medjutim imao sam jedan problem jer sam dizao neke kutije i pocelo da me boli u donjem delu stomaka otisao kod urologa u krusevac i on mi je pregledao testise opipavanjem i rekao da je sve uredu ali ja nisam mogao da mirujem pa sam otisao kod privatnika zbog bolovi u stomaku on me je pregledao sve na ultrazvuku i opipao testise i rekao da je sve uredu vec da se stvorio pritisak od dizanja i da me je zato boleo stomak, rekao da ne razmiljam o tome jel me vise boli, ali zaboravio sam da ga pitam zasto se okrecanje testisa neki put kad pogledam kao da se ne okrece a neki put da, primetio sam kada imam erekciju da mi je sperma malo zuckasta vise vodena ali poneki puta malko je zgrusenaja imam i sada taj problem pa dalibi mi mogli reci staje to ali kod testisa nemam nikakvo naduvenje meni to kao da nesmeta pa me zanima daili bi ste mi odgovorili bio bih vam zahvalan.

    Odgovoreno: 03. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Promena konzistencije sperme govori da se nesto desava u prostati. U vasim godinama je to najverovatnije
      zapaljenje prostate. To treba da lecite.
      uzmite deset dana ciprocinal tablete 2x1 a nakon toga ako ste u mogucnosti nastavite sa paraprotex tab 2x1 pre jela i probiobalance tabletama 1 dnevno sazvakati/tu imate terapiju za dva meseca/.
      o preparatima i nabavci se interesujte na www. Biobalance. Rs