Poštovani, imam problem na glansu penisa. Naime, prije dvije godine, otprilike, na vrhu glansa mi se pojavila crvenkasta flekica koju sam pored odrzavanja lične higijene svakodnevno sam čistio klindamicinom medjutim bez uspjeha. Samo sam njega koristio. Koza je na vrhu glansa je smežurana sa brazdicama i zahvaćeni dio sad ima sivo-zelenu boju. Nemam peckanje pri mokrenju, ne svrbi me ali estetski me jako brine posto imam osjecaj da se zahvaćeni dio širi, pojavljuje se cesto kao perut po povrsini glansa. Da li je u pitanje ešerihija koli? Hvala

    Odgovoreno: 30. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Uradite bris uretre na bakterije i gljivice kao i bris prepucijuma.
      partnerka neka uradi vaginalni sekret.
      lecenje po nalazu.
      koristite kansen mast i triderm mast naizmenicno.