Dobro vece molio bih vas da mi pomognete jer sam se nasao u jako nezgodnoj situaciji. . . Sinoc sam imao odnos sa devojkom sa kojom sam 2 ipo meseca u vezi, i tokom odnosa mi se desi da me penis pocne da me boli, prvo sam pomislio da je zbog toga sto nije dovoljno ovlazila, ali kada sam pogledao, uocio sam nesto na kozi ispod glavica, kada povrnem kozicu preko vidi se tacka precnika 1-2 cm, koja je modre boje (slicno modrici) , ne osecam bol dok ne dodje do sexualnog odnosa. . . Molio bih da pomognete i kazete sta bi to moglo da bude i sta da mazem, tj koristim. . . Jer se nalazim u drugoj zemlji, rodom sam iz srbije, i svaki odlazak kod lekara bi me papreno kostao. . . Hvala vam unapred!

    Odgovoreno: 02. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da je doslo do neke povrede sitne vene i da se stvorio hematom.
      ne treba nista da koristite a stopirajte i odnose na neko vreme.