Za dr. Ljubišu bocokića: 1. Da li mi je prostata u redu? Šta da radim dalje? 2. 3. Simptomi: pre 5 dana, nakon saniranja iznenadne visoke temperature (39, 6 celz. Stepena, th. Novalgetol + diklofen duo) , učestalije dnevno mokrenje, noćno mokrenje na oko 4-5 sati, sporije izmokravanje, bez bolova i peckanja, tanji mlaz (ali ne mnogo tanji) , ponekad dupli mlaz. 4. Koristim peti dan ciprocinal 500 mg, 2x1. 5. 6. Urađena ks, urin i psa. Nalaze šaljem na vaš e-mail. 7. Operisao sam levi testis pre godinu dana. Otpusnu listu takođe šaljem na vaš e-mail. Ne bolujem od neke druge bolesti. 8. Niko u porodici ne boluje od ove ili slične bolesti. 9. Pušim dve paklice cigareta dnevno, alkohol retko koristim, 182cm/85kg, droga ne. 10. Dr. Ljubiša bocokić pozdrav iz (ne) mirne kosovske mitrovice!

    Odgovoreno: 30. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Iz nalaza urina se vidi da imate uroinfekciju. Nije uradjena urinokultura.
      uzimate ciprofloxacin. Ako se simptomi smanje onda ovaj antibiotik uzimajte deset dana
      a narednih deset dana drugi antibiotik po mogucstvu po antibiogramu.
      koristite dosta tecnosti i neki probiotik.