Postovani, imam velikih problema sa potencijom. Naime, gotovo uvek pre pocetka sexualnog odnosa imam strah od moguce impotencije, i najcesce se zavrsi na nedovoljnoj potenciji, prekratkoj potenciji, i nakon toga nervozi i uzasno losem raspolozenju zgob toga. Sta je resenje za moj problem, i da li postoji neki 100% pouzdani preparat na trzistu koji bi ga resio, a da je diskretno jer je problem nesto cega se stidim? Molim vas na odgovoru jer mi problem pretstavlja veliko, celodnevno opterecenje. Hvala

    Odgovoreno: 02. 10. 2011.
    • Poštovani,
      Koristite cialis tablete za pocetak, a ne bi bilo lose da nadjete i klinickog psihologa koji moze mnogo da vam
      pomogne. Ne treba se toga stideti.