Ceneni doktore. Imam bolove na desnom testisu vec nekoliko dana, i na dopiru oseecam kako da ima neki topcesti izrastak i na dopiru boli. Momentalno sam u inostranstvo i ne mogu da posetim doktora, dali ste u mogucnost da dazete od prilike sta je. Hvala puno

    Odgovoreno: 29. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Otok testisa kod zapaljenja epididimisa ili samog testisa je velik i jako bolan i obicno ide
      sa cescim mokrenjem i povisenom temperaturom.
      pretpostavljam da vi nemate takve promene i da se kod vas radi o nekoj blazoj infekciji verovatno
      prostate pa ako smetnje potraju onda uzmite desetak dana neki uroantiseptik/bactrim, pipem, nofocin/.