Postovani, recite mi da li kondilomi vremenom rastu u velicinu? Naime, imam neke bele tackice po penisu i po testisima i imam ih od svoje 14-e godine, pa me interesuje da li su to samo malo jace lojne zlezde ili mozda kondilomi, nisam gej i nisam promiskuitetan. Sada imam 24 godine i iste su velicine, nisu rapave i kada se povuce prstom preko njih kao da se oseti malo ispupcenje na kozi, probao sam da iscedim ali izadje samo mala bela gromuljica, tvrda. Ako to imam toliko dugo vremena a da su u pitanju kondilomi da li bise povecavale te tackice? A na glavi penisa nemam nikakvih promena, ni tackice ni plikove niti ista. Prilazem vam i sliku i prilogu pa vas molim da mi kazete da li su kondilomi ili samo malo jace lojne zlezde? Hvala vam. Pozdrav

    Odgovoreno: 28. 09. 2011.

Komentari na pitanje: #88172

    • Doktore imam isti problem, je li opasno ovo, samo se pojavilo, je li prenosivo. . .

    • Moj problem je bukvalno isti, brojne bele tackice po telu penisa i testisima, vremenski od puberteta sa time sto su prvo bile samo na testisima. Zanima me da li iste mogu da se jave negde drugde na telu, i je li to normalna pojava kao i tisonove zlezde ne predkazuje nesto?