Imam policisticne jajnike, a u poslednjih nedelju danone da idem da mokrim. A me boliizmedju slepog creva i jajnika, snimala sam i ureter, ali imam problem i sa uriniranjem (mokrenjem) , imam nagon i za vreme mokrenja osecam bol i vraca mi se mokraca i ne mogu sve da izmokrim i cesto imam nagon za mokrenjem

    Odgovoreno: 29. 09. 2011.
    • Poštovana,
      Morate uraditi laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokulturu, nativni urotrakta i
      ultrazvuk bubrega i besike.
      nakon toga bi dosla terapija.