Cenjeni doktori. Imam jedan dosta neprijatan problem koi vise postaje nepodnosljiv. Javlja mi se jaki i nekontroliran svrab u dojnem predelu desnog testisa zbog koga i dosta puta u spavanje napravim sebi ranice. Koza na tom predelu je suva i ispucana i to mi se javlja periodicno al od toga vec patim vise od 3 god. Lekari su rekli kao da je neka slaba vrsta majasilja i da nije strasno dali su mi mast didermal da koristim al to privremeno aleci a ne trajno da izleci. Bio sam na mikrobioloskom testu i sve je kako sto treba. Molim vas recite mi sta je to dal je nesto prenoslivo sta da koristim da resim problem ili gde da se obratim. Hvala vam. Pozdrav. Deni

    Odgovoreno: 26. 09. 2011.
    • Poštovani,
      To je problem za kozne doktore.
      pokusajte sa antimikoticnim mastima, paraprotex tabletama i probiobalance tabletama.
      videti na www. Biobalance. Rs