Postovani, vec dva meseca imam tinjajuci blagi bol u donjem delu stomaka, dok se po nekad javi peckajuci bol i u ostalom delu stomaka, pa prestane. . Mesec dana sam imao proliv tj. 4 stolice dnevno. Zadnji deset dana imam cvrstu stolicu tj. Vratilo se u normlu. Medjutim i dalje imam povremeni mali blagi tinjajucei bol u stomaku i povremena peckanje u stomaku. Inace sam dosta nervozan, stolicu sam pregledo na bakterije i ok je, krvi nema, kod inetrniste sam sve snimijo i sve je ok, nalazi su odlicni. Pitanje: sta nije u redu sa mojim stomakom i moram li se javiti gastroenterologu radi creva?

    Odgovoreno: 26. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Mozda je najbolje da se javite gastroenterologu.
      stolicu bi mogli da pregledate i na gljivice.
      ako imate probleme sa mokrenjem onda bi ti bolovi u donjem delu stomaka
      mogli da budu od prostate.
      predlazem da dok se ispitujete uzimate paraproteks/biljni antibiotik/ i probiobalance/probiotik/.
      videti na www. Biobalance. Rs
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #88090

    • Poštovani, imam već 2 meseca bolove u stomaku u gornjem desnom uglu. Nalazi krvi i urina su mi uredni. Bio sam kod gastroenterologa, i prepisao mi terapiju controloc 20 mg, gastroperidon i probiotik flobian da pijem narednih 20 dana. U toku terapije nisam imao baš jake bolove ali sam uglavnom osećao nekakav neprijatan bol. Prošla mi je terapija i sad kako ne pijem ništa imam povećanu mučninu i slab apetit. Sad slabo i spavam, mnogo sam nervozan a imam osećaj i da mi srce malo ubrzano lupa. Inače da napomenem da mi je stolica malo redja. Slabo jedem a imam osećaj sitosti i nadutosti.