Svakih dva ili tri mjeseca javlja mi se problem sa mokrenjem, jer dok mokrim ne mogu da pojacam mlaz, kolko god da se napregnem on tece istom jacinom. A nakon mokrenja imam osjecaj da je u kanalu penisa ostalo jos mokrace i onda povlacim penis da bih ga " iscijedio. " i cesce mokrim tokom dana. Takodje imam bol u donjem dijelu stomaka. Izvrsio sam nalaze urina i krvi. Svi su nalazi odlicni ali problem je tu. Imao sam uput kod urologa, on je sumnjao na suzenje mokracnog kanala. Ja zbog posla nisam bio u mogucnosti da ga posjetim, ali bi i problem u medjuvremenu nestao. Od terapije sam koristio caj od zalfije, ali nista ne pomaze. Ovaj problem sam dodje i ode. Dali vi sumnjate na nesto? Unaprijed hvala. . .

    Odgovoreno: 26. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Tegobe su ili od suzenja uretre ili od prostatitisa.
      zato treba da se javite urologu kako bi se sprovele sve potrebne dijagnosticke procedure.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #88065