Imam sina od 7 godina i imamo problem sa noćnim mokrenjem. Nikakve lekove do sada nije koristio, išli smo u klinički centar u novom sadu, urađene su mu analize mokraće, sve je u redu, rađen mu je ultrazvuk bešike i otklonjena mogućnost refluksa. Tražili su da se uradi i uvlačenje sonde u bešiku (mislim da je u pitanju mucg) što sam odbila, jer sam se interesovala oko ovog postupka i saznala da je jako bolan za mušku decu i da nosi rizik za infekcije. Kako da pokušamo da rešimo problem?

    Odgovoreno: 22. 09. 2011.

Komentari na pitanje: #87934

    • Imam neka iskustva sa tim a i poznajem ljude koji vam mogu pomoci sa nocnim mokrenjem pogotovu kod dece se vrlo lako resava- moj tel. 018/589 258 pa pozovite da porazgovaramo o tome