Vec 7 dana sperma mi je zuto-baonkaste boje, dosta je tecna, odnosno retka. . . . Nemam bolova u testisima niti pri mokrenju, takodje nemam vidljivih promena na polnom organu. . . . Interesuje me da li je to normalna pojava i sta ciniti dalje. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 21. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Proveriti da se ne radi o zapaljenjskom procesu na prostati /spermokultura,
      bakterioloski pregled exprimata prostate, eventualno brisevi prostate /.