Postovani doktore prvo sam hteo da se posavetujem sa vama, moj problem je blagi i tupi bol u desnom testisu, a od pre nekog vremena pocela je jako da mi smrdi sperma da li to ima veze jedno sa drugim i sta mi vi predlazete da uradim od analiza i da li uopste trebaju, puno lepih pozdrava i unapred hvala na savetu

    Odgovoreno: 19. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Radi se o zapaljenju prostate pa uradite preglede u tom pravcu.
      urin, urinokultura, spermokultura, identifikacija trihomonas vaginalisa.
      lecenje posle nalaza.