Postovani, nedavno sam imala neugodno peckanje prilikom mokrenja i odnela sam mokracu na analizu. U mokraci mi je nadjena bakterija enterococus spp 5000/ml. Nije bilo antibiograma, doktorka mi je rekla da uzmem dosta uvinog caja nekoliko dana uporno i da ce bakterija nestati. Tako sam uradila i vise nemam nelagodnosti prilikom mokrenja, a imala sam povisen sekret pa sam na svoju ruku uzela poliginaks vaginalete. Interesuje me da li moj suprug treba da uradi kontrolu mokrace i da li treba da uradi jos neki bris da bi bili sigurni da se bakterija nece vratiti? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 19. 09. 2011.
    • Poštovana,
      Muz ne treba da radi analize a vi uzimajte vise tecnosti.
      mozete uzimati oregano kapi za dezinfekciju mokrace i probiobalance tab.
      videti na www. Biobalance. Rs