Postovani: mozda sam malo dosadan sa silnim pitanjima, ali vi ste mi do sada veoma pomogli verujem da ce te mi pomoci i sada. Znaci jos par pitanja za vas ako nije probnlem, sa devojkom sam 3 god, nisam imao odnose do pre god dana, takodje prvi put mi je bilo s, njiom, i njoj je prvi put bilo s, mnom, spominjli ste u predhodnom odg koji ste meni odgovorili, da u iscedku koji izlazi iz mog penisa u toku predigre postoji mogucnost da ima polna klica, da li je moguce da sam tu klicu dobio bez odnosa, a to mi se i jeste pojavilo pre prvog sexa, drugo pitanje je posto mi je radno vreme ubitacno od 03-do 11 nemam dana odmora, zbog toga nemam vremena da odem kod mog urologa koji radi smo ujutru da li je moguce da mi vi kazete koj bi caj ili prepart mogao da koristim za upalu prostate ciji je uzrok slaba erekcija i iscedak koji sam naveo gore. I jos nesto sto me isto brine, na glavicu tj vrhu kod usnice, primetio sam da mi se jedan deo maliice uvecao, tj jedna strana natekla to je sasvim mala natekotina, da li je moguce da je neka polna bolest, to mi se pojavilo pre prvog sexa, kolika je mogucnost da se polna bolest dobije bez polnih odnosa, ili je to iskljucivo moguce dobiti odnosima. Jos bi dodao za korisnike ovog sajta ko god ima problema sa fimozom da ode sto pre na operciju, jer je operacija rutinska i bezbolna. Doktore izvinite ako su pitanja malo nejasna, i izvini te sto sam malo dosadan. Unapred vam hvala

    Odgovoreno: 19. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Iscedak mozete zasejati pa ce te tacno znati sta ima u njemu. To je da se ne nagadja.
      polna bolest se ne dobija bez odnosa.
      od biljnih preparata mozete koristiti paraprotex, probiobalance i oregano kapi.
      videti na www. Biobalance. Rs