Molim vas recite sta da radim. Mog decka posle svakog seksualnog odnosa kad "svrsi" bole ga na trenutak testisi, a i dok stavlja kondom zaboli ga deo glavica koji se spaja sa onom kozicom, tj. Sa suprotne strane. Rekla sam mu da ode kod urologa a on nece. Da li biste mogli da mi kazete o cemu bi moglo da se radi?

    Odgovoreno: 19. 09. 2011.
    • Poštovana,
      Najverovatnije da nije nista ozbiljno, ali za svaki slucaj neka uradi preglede urina, urinokulture
      i spermokulture, jer postoji mogucnost postojanja neke infekcije.