Postovani, primetio sam da mi se na glavicu penisa pojavio kao plih. Nemam nikakve smetnje samo sam vizuelno uocio. I primetio sam samo kad je penis "dignut" da je izrazena, kad je "opusten", tad se ni nevidi ili se nazire. Na slici nije bas nesto uocljivo, pa sam oznacio. Imam redovne seksualne odnose i vezu od 2 godine. O cemu se radi? Da li je ovo vena ili. . . Unapred hvala

    Odgovoreno: 18. 09. 2011.

Komentari na pitanje: #87777

    • Primetio sam da velicina pliha varira u zavisnosti od temperature. Npr posle odnosa poraste za 1-2 milimetra (i kao da je ispunjen vazduhom) , kad se "spusti", plih se smanji skoro da je neprmetan. Mozete li mi reci o cemu se radi i da li ima neka krema da se ovo povuce? Hvala