Pozdrav, imao bih jedno pitanje za vas, imam 32 godine, imam problem sa penisom koji ide u lijevu stranu, tj. Kriv je na lijevu stranu kada je u erekciji što smeta mojoj supruzi prilikom odnosa, a i estetski nije lijepo za pogledati. Inače živim u bih, pa me zanima kako se to može korigovati i ispraviti i da li uopšte može da se ispravi hiruškim putem, kakva je procedura samog toka operacije i kakav je postoperativni oporavak, odnosno koliko traje, i da li takve operacije rade urolozi? Hvala

    Odgovoreno: 15. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Sve to mora da vidite sa vasim urologom.
      inace to rade i urolozi i rekonstruktivni hirurzi.
      u principu se to operise ako pravi bas velike probleme prilikom odnosa.
      za tu vrstu operacija je vrhunski strucnjak bio prof. Perovic pa se na internetu informisite za vise.