Postovni imam par pitanja za vas, 1. Imam problema s erekcijom, problem se desio u dobu kad sam imao fimozu, kada sam operisao fimozu problem je nestao na dva tri meseca, ponovo se povratio, isao sam na lecenje vas kolega urolog mi je rekao da je to psiha, davao mi je silne preparate ali nista, cialis pomaze li ne zelim davti silne pre za tko nesto, ja licno mislim da nije u pitanju psiha, mislim da je nesto drugo, prostata verovatno, citao sam po raznim forumima o slicnim problemima kao sto ih ja imam, i na tim forumim mnogo hvale caj koji se zove mala mlecika, interesuje me vase misljenje o tom caju i gde moze da se nabavi. I interesuje me jos jedan problem kada imam odnos iz penisa mi curi providna tecnost, inace to mi ne smeta, interesu je me da li to moze da skodi mojoj devojci, da li je to neka bolest,

    Odgovoreno: 15. 09. 2011.
    • Poštovani,
      "curenje" koje spominjete je verovatno posledica upalnih procesa prostate.
      treba odraditi bakterioloske preglede urina, sperme i sekreta kojeg spominjete.
      lecenje bi doslo u obzir posle dobijanja trazenih nalaza.
      ako se ispostavi da se stvarno radi o infekciji, nakon njenog saniranja i problemi
      sa erekcijom bi trebalo da prestanu.
      i- sekret devojci moze skoditi ako u njemu ima klica.