Postovani, od pre 5 dana osetio sam u toku seksualnog odnosa neprijatan miris. Izvor je moj penis. Od pre 2 dana je pocelo povremeno peckanje sa unutrasnje strane glavica. Juce sam poceo sa uzimanjem uvinog caja i caja od brusnice po preporuci devojke. Pretpostavljam da mi treba odgovor urologa. Sta je najveroavtnije problem. . . Da li je neophodno da idem kod lekara ili je to najnormalnija pojava koja se lako resava hvala unapred, djokica p. S. Devojka je danas dobila rezulatte testova. . . . Nema nikakvu bakteriju

    Odgovoreno: 15. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Treba odraditi bakterioloske preglede. To je najpravilnija varijanta.
      druga varijanta je lecenje biljnim preparatima.
      ako se opredelite za drugu varijantu, onda se javite na moj meil: bocokic@gmail. Com