Postovani na prilozenoj slici, uokvireno predstavlja moj problem. Ovaj veliki, sta god da je, postoji nekih pola godine, dok ovi manji su nastali u protekle 2, 3nedelje. Tvrdo je na dodir, niti svrbi, niti boli, nikakve probleme ne stvara sem sto je tu. Molim vas da mi kazete sta je to, da li imam razloga za brigu i kako se uklanja/leci isti. Pozdrav.

    Odgovoreno: 15. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Stara promena je retenciona lojna cista a nove promene predstavljaju polne
      bradavice virusne etiologije.
      treba ih otkloniti.
      ja to radim radio talasima.