Imam 15 godina i imam bol malo iznad desnok bubrega, preko karlice i rebara sa desne strane oko pa sve do regije de je slepo crevo u preponima u desnom guzu u desnom stapalom u testis desni i imam iznad pupka oko 4-5 cm kao neka loptica pa zanima me sta bi to moglo biti jel opasno i gde da se javim? Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 15. 09. 2011.
    • Poštovani,
      Prvo se javite doktoru opste prakse koji ce znati da vas uputi na odgovarajuce
      preglede.
      ako budu uroloski problemi razlog vasih tegoba onda se javite ovde pitanjem.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #87561

    • Zdravo ja imam jak bol kao da me ziga s desne strane povis bubrega i imam pjesak u bubrezima po 8 mm i jako cesto me boli glava dali je to od upale bubrega ili promaja? Hvala najljepse